Opiekun dom opieki Epsom Anglia / 8.00 gbp/godz/ PILNIE

Ogłoszenie nr: 2210412, przeglądano: 11 razy.


Dodano: 2018-11-09

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Opiekun dom opieki Epsom Anglia / 8.00 gbp/godz/ PILNIE

Praca opiekun medyczny Epsom w Surrey Anglia ! Nowa oferta dla care assistant! jak znależć pracę w Anglii? Dom opieki w Anglii, klient ProworkPL praca jako opiekun medyczny/ care assistant w domu opieki w Epsom, rejon Croydon! Wynagrodzenie 8.00 gbp brutto/ godz. Rozmowa z pracodawcą PILNIE SKYPE i praca od zaraz lub/ w następnych tygodniach. Pracuj w Anglii jako care assistant dla dużej sieci prestiżowych domów opieki. Zarejestruj się teraz na www.prowork.pl i rozpocznik pracę w Anglii juz teraz. Pracuj teraz w Anglii jeszcze na starych zasadach! Szukasz pracy jako opiekun UK w wybranym rejonie? Sprawdzimy dla Ciebie oferty wielu pracodawców w UK i umówimy na interview na Skype! Skontaktuj się z Prowork.PL i podaj preferowana lokalizację!

Lokalizacja: Epsom
Termin rozpoczęcia: listopad 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 8.00 gbp/ godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL kameralny dom opieki dom w Epsom w Anglii, zatrudni personel z angielskim do opieki nad osobami starszymi jako care assistant i opieka w domu opieki nad seniorami w Epsom w hrabstwie Surrey. Dogodna lokalizacja blisko LONDYNU.
Nie musisz mieć doświadczenia z opieką, pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na inne stanowiska też domy opieki w południowej i środkowej Anglii.

Wymagania: angielski (wystarczy komunikatywna znajomość) emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE gotowość do podjęcia pracy w Anglii na rok/ Umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim nie musisz mieć doświadczenia w opiece!

Oferujemy:
Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36-40 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.00 funtów/ godz. brutto,
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy /sieć domów opieki UK

Ponadto dostępne na www.prowork.pl inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna:
Jeśli chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Anglii /care assistant zarejestruj się na www.prowork.pl i podejmij pracę w domu opieki w Anglii, zaufany pracodawca i wieloletni klient ProworkPL , zapewniony bezpłatny przelot do UK i dofinansowane zamieszkanie - Twoj koszt tylko 49 funtów/ tydz. za pokój jednoosobowy. Doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej i pomagać innym.
Po otrzymaniu Twojej rekestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Pracuj i wyjedź do Anglii i UK jeszcze na starych zasadach!Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs