Praca opiekun dom opieki nad morzem w Birdlington Yorkshire Anglia

Ogłoszenie nr: 2210414, przeglądano: 9 razy.


Dodano: 2018-11-09

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Praca opiekun dom opieki nad morzem w Birdlington Yorkshire Anglia

Nowa oferta dla opiekuna Anglia Yorkshire nad morzem! Klient ProworkPL, prywatny dom opieki/ Residential Care Home w Bridlington w Yorkshire Anglia, zatrudni pilnie asystenta osób starszych - stawka 8.10 funtów/ godz. Rozmowa z pracodawcą SKYPE i praca od zaraz lub/ w następnych tygodniach. Zarejestruj się teraz na www.prowork.pl i rozpocznij pracę w Anglii juz teraz, skorzystaj z pełnego wsparcia zaufanego pracodawcy i pomocy w podróży i zamieszkaniu obok miejsca pracy! Zamieszkaj w Yorkshire i pracuj z osobami starszymi jako care assistant.

Lokalizacja: Birdlington
Termin rozpoczęcia: listopad 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 8.10 funtów/godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki rezydencjonalnej /residential Care Home w Yorkshire zatrudni opiekuna/ care asistant z doświadczeniem i angielskim do opieki nad osobami starszymi. Dom opieki specjalizuje się w rezydencjonalnej opiece dla osób starszych. Lokalizacja: nadmorskie miasto Bridl
1038c ington w Anglia.
Pracodawca zapewnia szkolenia NVQ i dogodne zamieszkanie tuż obok miejsca pracy. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej i rozpocznij swoją karierę w branży opieka. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na inne stanowiska też domy opieki Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Wymagania: angielski emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE gotowość do podjęcia pracyw Anglii na rok/ Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. doświadczenie na podobnym stanowisku jako opiekun osob starszych / inne doświadczenie związane z opieką.

Oferujemy:
Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione min. 35 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.10 funtów/ godz. brutto, w zależności od dośiadczenie
Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie obok miejsca pracy koszt 85 funtów/ tydz - za pokój dwuosobowy
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy

Ponadto dostępne na www.prowork.pl inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielegniarka, opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i przebywających na terenie UK. Pielegniarki w trakcie rejestracji uprawnień w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC czy egzaminu językowego IELTS - oferty pracy przejściowo jako asystent pielęgniarki / nurse assistant i b. atrakcyjne wynagrodzenie.

Procedura rekrutacyjna:
Jeśli chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Anglii/ care assistant zarejestruj się na www.prowork.pl i podejmij pracę w domu opieki w Anglii, zaufany pracodawca współpracujący z ProworkPL. Doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej i pomagać innym.
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs