Praca jako Pielęgniarka Clinical lead Anglia w Market Harborough NOWE

Ogłoszenie nr: 2210416, przeglądano: 12 razy.


Dodano: 2018-11-09

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Praca jako Pielęgniarka Clinical lead Anglia w Market Harborough NOWE

Praca dla pielęgniarki/clinical lead płn Anglia w Market Harborough. Klient Prowork.PL, brytyjska sieć domów opieki w Anglii - w Market Harborough pilnie zatrudni pielęgniarkę/ RGN nurse z 2-3 letnim doświadczeniem. Zamieszkanie - 1 miesiąc bezpłatnie.
Pracuj jako pielęgniarka w UK - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na nowe oferty dla pielęgniarek. Aktualna oferta pracy dla pielęgniarki w płn Anglii od października/ listopada 2018! Wybierz pracodawcę i lokalizację - praca dla pielęgniarek do wyboru cała Wielka Brytania

Lokalizacja: Market Harborough
Termin rozpoczęcia: listopad 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: od 17.00 GBP/ godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient ProworkPL, sieć domów opieki w północnej Anglii zatrudni pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne stanowisko w Market Harborough , eksluzywnym i nowoczesnym domu opieki dla pacjentów z demencją i innymi chorobami osób w podeszłym wieku. Obowiazki jako pielęgniarka/ clinical lead nurse obejmują współpracę z główna pielęgniarką, koordynacja i wspieranie pracy pielęgniarek i personelu pomocniczego, nadzorowanie planu leczenia podległych pacjentów. Wymagane dobre doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku.
Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarz/rka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pełny etat zmiany dzienne do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim na skype. Praca dla pielęgniarek w UK od listopada 2018 i inne późniejsze terminy. Podejmij pracę w północnej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka/ clinical lead nurse.

Wymagania: znajomość języka angielskiego dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
2-3 letnie doświadczenie w samodzienej pracy w szpitalu czy domu opieki, w tym doświadzcenie związane z koordnacją pracy pielęgniarek, wspieranie pracy pielęgniarki oddziałowej. rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę w okresie przejściowym jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od listopada 2018 lub poźniejsze terminy

Oferujemy:
Stały kontrakt (etat 42 godziny tygodniowo).
Wynagrodzenie: od 17.00 -17.34 funtów brutto godz w zależnośći od Twojego doświadczenia / do ustalenia
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy, pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
Zamieszkanie: 1 miesiąc bezpłatne zamieszkanie. Pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak załatwic formalności i zdać egamin językowy IELTS dla pielęgniarek w UK? Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

Procedura rekrutacyjna:
Jak znależć pracę jako pielęgniarka w Anglii. Jak zdać egzamin IELTS dla pielęgniarek i zarejestrowac się w NMC? Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na Twoje preferowane oferty pracy dla pielęgniarek. Prowork PL od lat współpracuje z zaufanymi pracodawcami i doradza w znalezieniu najlepszego pracodawcy i podpisaniu umowy o pracę. Jeśli jesteś w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgnairskich NMC, pomożemy w znalezieniu pracy przejściowej jako opiekun/ asystent pielęgniarki aby sprawnie podszkolić angielski i załatwic formalności i prawo wykonywania zawodu pielęgniarkiw UK
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Pracuj i wyjedź do Anglii i UK jeszcze na starych zasadach przed BREXIT!Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs