Kasjer/Sprzedawca - NOWY DWÓR MAZOWIECKI - TYGODNIÓWKI

Dodano: 2018-11-09

Region: Mazowieckie

Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Zakres obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz rozliczanie utargu
- praca w zmianach wg elastycznego grafiku

Oferujemy:
• miłą atmosferę w kompetentnym i zgranym zespole
• szybką wypłatę w formie tygodniówek
• szkolenie dla osób bez doświadczenia
• umowę zlecenie ze stawką godzinową 14 zł brutto

KONTAKT TELEFONICZNY: 530-695-732 lub 533-772-575

Wymagania:
Poszukujemy pracowników, którzy:
• posiadają aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
• świetnie czują się w obsłudze klienta
• są uprzejmi, dokładni, punktualni i potrafią pracować w zespole.

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie