Manager ds. Sprzedaży Usług HR / Key Account Manager

Dodano: 2018-11-18

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Główne atuty spółki to wieloletnie doświadczenie, jak i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedzą jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Jedną z głównych zasad, którą się kieruje nasza spółka jest OTWARTOŚĆ na nowe wyzwania i nowe szanse, w tym nowy sposób patrzenia na SPRZEDAŻ i POZYSKIWANIE KLIENTÓW, więc jeśli: :

SPRZEDAŻ TO TWOJA PASJA,
LUBISZ I POTRAFISZ TO ROBIĆ,
KONTAKT Z KLIENTEM TO DLA CIEBIE PRZYJEMNOŚĆ,
POZYSKIWANIE KLIENTÓW TO MOTOR TWOICH CODZIENNYCH DZIAŁAŃ,

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !!!

W związku z dynamicznym rozwojem, do centrali naszej spółki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Poznań

JAKI PODSTAWOWY ZAKRES ZADAŃ?

- pozyskiwanie nowych Klientów z obszaru średnich i dużych przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstw korporacyjnych;
- budowanie długofalowej relacji z Klientem.

Oferujemy:
CO OFERUJEMY?

- umowę o pracę w ciekawej i przyszłościowej branży;
- rozwój w firmie o stabilnej, wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku usług personalnych;
- atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie docenieniem Twojej postawy, doświadczenia i aktualnych umiejętności sprzedażowych;
- motywacyjny system wynagradzania - podstawa oraz system premiowy;
- pakiet socjalny: karta medyczna, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa;
- pracę w centrum miasta;

ORAZ

- samochód służbowy;
- system szkoleń sprzedażowych, grupowych i indywidualnych, wspierających Twoje codzienne działania związane ze sprzedażą.

Wymagania:
KOGO POSZUKUJEMY?

Osób:
- doświadczonych w pozyskiwaniu Klientów z obszaru średnich i dużych przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstw korporacyjnych;
- doświadczonych w sektorze sprzedaży usług;
- dla których “zimny” telefon to jedno z efektywnych narzędzi sprzedaży;
- kreatywnych i samodzielnych;
- skupionych w pracy na osiąganiu pozytywnych rezultatów i sukcesu sprzedażowego;
- z wyższym wykształceniem.

Słowa kluczowe:

Finanse - Ekonomia

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie