Kajser/ka

Dodano: 2019-01-12

Region: Wielkopolskie

Miasto: POZNAŃ

Kategoria: Praca

Kajser/ka

Lokalizacja: POZNAŃ, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
-profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów
-prawidłowe rozliczanie i zabezpieczenie środków finansowych
-kontrolowanie towarów w kasach
-zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych środków finansowych
-rozliczenie kasetki po dniu pracy

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową + premię za efektywność
-wypłaty w formie tygodniowej
-elastyczny grafik (możliwość dopasowania dni do pozostałych zajęć)
-przyjazne miejsce pracy w jednej z sieci handlowej na terenie Poznania
-szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków
-umowę cywilnoprawną z pełnym ZUSem
-przewidywana dłuższa współpraca
Jeśli jesteś zainteresowana/y nie czekaj APLIKUJ!
Zapraszamy również do naszego biura przy ul. Towarowej 35, piętro 5. Zadzwoń lub wyślij SMS o treści EKSPEDIENT -POZNAŃ

Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.
Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.
Ogłoszenie wystawione przez: APT 6231 Proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepidowska (zwracamy koszty wyrobu książeczki ok 80 zł)
-dyspozycyjność do pracy od zaraz
-gotowość do pracy w systemie dwuzmianowy
-komunikatywność i otwartość
-odpowiedzialność za powierzone zadania

Słowa kluczowe:

Obsługa klienta - Call Center

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie