Tokarz konwencjonalny - austriackie warunki zatrudnienia

Dodano: 2019-02-11

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego
austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Tokarz konwencjonalny

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- obsługa tokarek
- szlifowanie, ścieranie, polerowanie, wyginanie, obróbka metalu
- gwintowanie

Wymagania:
- komunikacyjna znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe, ukończone kursy
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- 13 i 14 wypłata
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- możliwa opłata za przejazd
- pełen pakiet socjalny

Słowa kluczowe:

tokarz konwencjonalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem
doświadczenia na adres mailowy praca@euro-labora.com W temacie e-maila
proszę wpisać numer referencyjny: TK/AT/2019

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie