Praca Pielęgniarka zabiegowa prywatny szpital Jelenia Góra

Ogłoszenie nr: 2216103, przeglądano: 20 razy.


Dodano: 2019-03-17

Region: dolnośląskie

Miasto: Jelenia Góra

Kategoria: Praca

Praca Pielęgniarka zabiegowa prywatny szpital Jelenia Góra

Klient ProworkPl, prywatna klinika i szpital Jelenia Góra zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę zabiegową ze specjalizacją chirurgiczną lub anestezjologiczną na pełny etat lub kontrakt. Pracodawca zapewnia wsparcie w relokacji i zamieszkaniu w rejonie pracy i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia. Rozpoczęcie pracy pilnie od marzec 2019. Zobacz aktualne oferty dla pielegniarek w Polsce i w Wielkiej Brytanii zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty.

Lokalizacja: Jelenia Góra, dolnośląskie
Termin rozpoczęcia: marzec 2019
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 6200 zł/mies

Opis stanowiska:
Klient ProworkPl, prywatny nowoczesny szpital w Jeleniej Górze zatrudni pielęgniarkę zabiegową na pełny etat lub umowę kontraktową ze specjalizacją chirurgiczna lub anestozjologiczną. Praca na pełny etat z możliowścią dodatkowych dyżurów. Możliwe zatrudneinie na podstawie umowy o pracę wynagrodzenie 4800 - 6200 zł brutto w zalezności od doświadczenia przy zatrudnieniu na umowę + możliowść pracy w nadgodzinach lub 30-33 zl /godz kontrakt. Ponadto pracodawca zapenia pełny pakiet pracowniczy prywatna opieka medyczna, pakiet rehabilitacyjny i pomoc w przypadku przeprowadzenia sie z innego rejonu i zamieszkaniu w pobliżu szpitala. Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliowść dalszego rozwoju i szkoleń zawodowych. Szpital świadczy usługi dla prywatnych pacjentów z Polski i z zagranicy i na stałe współpracuje z podobnymi placówkami na świecie Dogodna lokalizacja placówki w bezpośrednim otoczeniu gór i znanych miejscowości wypoczynkowych, w tym Karpacz, Szklarska Poręba oraz atrakcyjne koszty zamieszkania są dodatkowym plusem. Mile widzani kandydaci z doświadczeniem za granicą, którzy rozważają ponowne podjęcie pracy w Polsce! Podejmij pracę jako pielęgniarka w Polsce! Złóż aplikację z ProworkPL.
Zamieszkaj w województwie dolnośląskim i pracuj w prywatnym szpitalu! Podaj swoje preferencje i rozważ relokację i zamieszkanie w nowym miejscu.

Wymagania: wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie oraz ukończona( lub w trakcie) specjalizacja chirurgiczna lub anestezjologiczna aktualne prawo wykonywania zawodu gotowość do podjęcie stałej pracy w Jeleniej Górze. W przypadku kandydatów spoza rejonu, możliwość relokacji z rodziną i zamieszkania w pobliżu miejscu pracy.

Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) kontrakt wynagrodzenie 4800 - 6200 zł brutto/ miesiąc + płatne dodatkowe zlecenia lub 30 - 33 zł godz /umowa kontraktowa bezpłatne szkolenia zawodowe dla pielęgniarek wsparcie pracodawcy w relokacji, w tym znalezienie zamieszkania, możliwość zatrudnienia dla członków rodziny np w administracji/ inne stanowiska pakiet pracowniczy: prywatna opeka medyczna, pakiet rehabilitacyjny i inne świadczenia termin rozpoczęcia pracy - marzec 2019 lub późniejszy termin do ustalenia indywidualnie

Procedura rekrutacyjna: w przypadku zainteresowania pracą jako pielęgniarz/pielęgniarka w prywatnym szpitalu woj dolnośląskie lub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV.
Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce czy w UK? Planujesz się przeprowadzic z rodziną do UK czy szukasz pracy w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL, pomożemy Ci wybrac zaufanego pracodawcę i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs