Szwacz/ka - niemieckie warunki zatrudnienia

Dodano: 2019-04-15

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Agencja pośrednictwa pracy Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601)
dla swojego wieloletniego niemieckiego partnera poszukuje
pracowników do pracy w Niemczech. Gwarantujemy legalną pracę na
podstawie niemieckiej umowy z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Szwacz/ka

Miejsce pracy: Niemcy – Stockach

Opis stanowiska pracy:
- cięcie i szycie pokrowców na łodzi i tapicerki maszynami
przemysłowymi
- obsługa maszyn do szycia

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisywaną przed wyjazdem
- opiekę polskojęzycznych dysponentów 24h/7
- stawkę godzinową z dodatkową dietą dzienną netto
- możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- płatny urlop (od 24 dni w pierwszym roku zatrudnienia)
- dodatek urlopowy i świąteczny
- odzież roboczą

Słowa kluczowe:

szwacz, szwaczka

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie
danych osobowych na adres: niemcy@euro-labora.com dodając w temacie
numer referencyjny: SZW/DE/2019

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie