WĘDLINY/SERY- POZNAŃ PIĄTKOWO-TYGODNIÓWKI

Dodano: 2019-04-16

Region: Wielkopolskie

Miasto: POZNAŃ

Kategoria: Praca

Lokalizacja: POZNAŃ, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- obsługa Działu Wędliny/Sery
- dbałość o porządek na stanowisku pracy
- obsługa wagi oraz krajalnicy
- krojenie, ważenie towaru zgodnie z zamówieniem Klientów

Oferujemy:
- elastyczny grafik
- atrakcyjne wynagrodzenie STAWKA– 16,00 zł brutto
- terminową realizację wypłat wynagrodzeń – TYGODNIÓWKI
- profesjonalne szkolenie stanowiskowe
- umowę zlecenie z pełnym ZUS-em
- jeśli nie posiadasz książeczki Sanepid– zwrócimy koszty wyrobienia po przepracowaniu 80 godzin

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445
APLIKUJ: WYŚLIJ CV
NAPISZ SMS o treści: praca
ZAPRASZAMY DO BIURA: Poznań, ul. Towarowa 35, piętro V. Godziny otwarcia biura: 9:00-17:00.

-TYGODNIÓWKI- TYGODNIÓWKI - TYGODNIÓWKI

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
*oferta pracy tymczasowej

Wymagania:
- punktualność
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych SANEPID

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie