Parabank pod zastaw

Ogłoszenie nr: 2221640, przeglądano: 34 razy.


Dodano: 2019-05-21

Region: zachodniopomorskie

Miasto:

Kategoria: pozostałe

Parabank pod zastaw

Szybkie pożyczki w mojej opinii mogłyby być dla wszystkich udostępniane w większości banków. Wtedy zmniejszyłoby to znaczne koszta kredytów w parabankach, bowiem rzeczywiste RRSO jest tam naprawdę wysokie. Może i jestem zdziwaczałym wizjonerem, ale z pewnością złączenie banków i oddziałów parabankowych mogłoby zaowocować sprzyjającymi ofertami podobnego rodzaju jak szybkie pozyczki pozabankowe.
Myślę, że typowe pozyczki pozabankowe nie zawsze wychodzą na dobre, przeważnie, kiedy pojawiają się przeszkody z ich uregulowaniem. Wtedy przesunięcie terminu spłaty kosztuje naprawdę dużo, a i w większości sytuacji jest się wciąganym na listę dłużników. Do tego ciągle przepisy regulujące działania parabanków pozostają niejasne. Najkorzystniej natomiast moim zdaniem wypadają te firmy parabankowe, które otwarcie informują o dużych kosztach kredytów oraz pozwalają klientom pierwszą pożyczkę wziąć bez prowizji. Po to ostatnie rozwiązanie mogłyby sięgnąć więc też i banki. Czy ktoś wyobraża sobie, jak byłoby wspaniale zaciągnąć kredyt na mieszkanie i nie zapłacić odsetek? To jednak byłoby zbyt piękne. Oczywiście sporo osób by sięgnęło po takie rozwiązanie, jednak czy banki nie zaczęłyby przez to bankrutować?Słowa kluczowe:

biznes, biznes i finanse, doradztwo, finanse, firma, firmy, firmy wg branz, inne, pozostałe, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Włodzimierz Banasiak
784979888Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs