Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia

Ogłoszenie nr: 2226936, przeglądano: 13 razy.


Dodano: 2019-07-12

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia

Praca dla pielęgniarki psychiatrycznej RMN nurse Bristol! Klient Prowork.PL, brytyjski ośrodek rehabilitacyjno - terapeutyczny w Anglii w Bristolu zatrudni RMN nurse - pielęgniarkę z aktualnym PIN do ośrodka typu suported living. Pracuj jako pielęgniarka w UK - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na nowe oferty dla pielęgniarek. Aktualna oferta pracy dla pielęgniarki w rejonie Bristolu płd. Anglia od lipca 2019!

Lokalizacja: Bristol
Termin rozpoczęcia: lipiec 2019
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 17.50 gbp/godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient ProworkPL zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę psychiatryczną do pracy w ośrodku supported living dla pacjentów z niepełnosprawnościami wymagającymi terapii i wsparcia w codziennym życiu. Dostępne stanowisko w przyjaznym domu opieki k. Bristolu specjalizującym sie w opiece dla pacjentów z learning disabilities. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę i wsparcie w samodzielnym zyciu dla dla ok 60 pacjentów w różnym wieku powyżej 18 lat. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarz/ pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pełny etat zmiany dzienne do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim skype. Praca dla pielęgniarek w UK od lipca 2019. Podejmij pracę w południowej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka.

Wymagania: znajomość języka angielskiego dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister) rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji /w trakcie procesu rejestracji w NMC mogą podjąć pracę jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant - preregistred nurse).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od lipca 2019

Oferujemy:
Stały kontrakt (etat od 36 godzin tygodniowo) jako Registred Mental Health Nurse/ Pielęgniarka psychiatryczna - wymagana rejestracja i PIN aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki w UK.
Wynagrodzenie: od 17.50 brutto godz w zależności od Twojego doświadczenia / Pielęgniarka w trakcie rejestracji przejściowo opcja pracy jako pre-registred nurse ( stawka 10-12 funtów/ godz)
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/ pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

Procedura rekrutacyjna:
Jak znależć pracę jako pielęgniarka w Anglii. Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na Twoje preferowane oferty pracy dla pielęgnarek. Prowork PL od lat współpracuje z zaufanymi pracodawcami i doradza w znalezieniu najlepszego pracodawcy i podpisaniu umowy o pracę. Jeśli jesteś w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgnairskich NMC, pomożemy w znalezieniu pracy przejściowej jako opiekun/ asystent pielęgniarki aby sprawnie podszkolić angielski i załatwic formalności i prawo wykonywania zawodu pielęgniarki w UK. Jak znaleźć pracę jako pielęgnairka w UK? Jak zdac enzamin IELTS i zrobić rejestrację w NMC / brytyjskie izby pielęgniarskie?
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Pracuj i wyjedź do Anglii i UK jeszcze na starych zasadach przed BREXIT!Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs