Care Assistant praca care home Preston Anglia lipiec 2019

Ogłoszenie nr: 2226937, przeglądano: 12 razy.


Dodano: 2019-07-12

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Care Assistant praca care home Preston Anglia lipiec 2019

Praca Opiekun osób starszych w domu opieki w Preston, płn Anglia. Rozpocznij pracę przed Brexitem - zgłoś się do Prowork.PL! Umówimy cię na rozmowę nezpośrednio z brytyjskim domem opieki. Praca od lipca 2019. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobiżu pracy.

Lokalizacja: Preston
Termin rozpoczęcia: lipiec 2019
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 8.21 gbp/godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni opiekunów do opieki nad osobami starszymi w domu opieki w Preston hrabstwo Lancashire w płn. Anglii.
Rozmowa z pracodawcą przez Skype i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Jak podjąć pracę jako opiekun/ care assistant w Anglii? Nie jest wymagane profesjonalne doświadczenie w opiece, jednak mile widziana praktyczna wiedza i doświadczenie związane z pomocą dla innych ludzi - pomoc w rodzinie czy w sąsiedztwie dla osób starszych, chorych, czy wymagających wsparcia. Jeśli jesteś osobą empatyczną, lubisz pracę z ludźmi i chcesz pomagać innym - prześlij CV - i rozpocznij pracę jako OPIEKUN w ośrodku opieki w Wielkiej Brytanii. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy, w wybranej lokalizacji i podjęciu pracy w UK. ProworkPL współpracuje bezpośrednio z pracodawcami - domami opieki i ośrodkami rehabilitacyjnymi w Wielkiej Brytanii i pomaga we wszystkich formalnościach związanych z podjęciem pracy. Nie musisz się martwić znalezieniem i wynajęciem mieszkania. Pomoc ze strony ProworkPL jest bezpłatna dla kandydatów poszukujących pracy. Zaplanuj swoją karierę w opiece medycznej w Anglii juz teraz, podpisz umowę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim i zamieszkaj w UK na stałe jeszcze przed Brexitem. Zobacz aktualne oferty pracy w Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka, nursing assistant - pre-registred nurse / pomoc pielęgniarki, opiekun /medyczny - care assistant na stronie ProworkPL - zarejestruj się i sprawdzaj na bieżąco nowe ofery w opiece w UK.

Wymagania: komunikatywny angielski empatia i chęć pracy z osobami potrzebującymi
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype doświadczenie nie jest wymagane, jednak kandydaci w kwalifikacjami NVQ 2 lub 3 otrzymają wyższe wynagrodzenie gotowość do podjęcia pracy w UK jako opiekun od lipca 2019

Oferujemy:
Wynagrodzenie na stanowisku care assisant: od 8,21 funtów /godz. brutto
Zamieszkanie: pomoc ze strony pracodawcy w formalnościach związanych z wynajęciem zamieszkania
Praca stała - 36 - 42 godz. / tyg. Możliwość pracy w nadgodzinach umowa o pracę podpisana bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto zobacz z ProworkPL inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, pomoc pielęgniarki, - pre -registred nurse, pielęgniarka.

Procedura rekrutacyjna:
Pracuj jako opiekun osoby starszej w Anglii/ care assistant zarejestruj się na www.prowork.pl i podejmij pracę BEZPOŚREDNIO w wybranym domu opieki, zaufany pracodawca i klient ProworkPL. Doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/ care asisstant i pomagać innym.
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cię na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. ProworkPL pomaga w załatwieniu wszystkich formalności, nie pobieramy żadanych opłat od kandydatów poszukujących pracy. Pracuj w Anglii jako opiekun i wyjedź do UK jeszcze na starych zasadach przed Brexitem! Zobacz aktualne oferty pracy w opiece UK na wyjazdy od lipca 2019, różne terminySłowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs