Asystent pielęgniarki praca Anglia 10.00 funtow/godz Glastonbury

Ogłoszenie nr: 2226939, przeglądano: 12 razy.


Dodano: 2019-07-12

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Asystent pielęgniarki praca Anglia 10.00 funtow/godz Glastonbury

Praca dom opieki Glastonbury w Somerset! Klient ProworkPL, prywatny dom opieki w Gnastonbury Anglia, zatrudni pilnie POMOC pielęgniarki/ pre-registred nurse z doświadczeniem pielęgniarskim. Stawka od 10 funtow/ godz Pracodawca zapewnia zamieszkanie koszt 325 funtow/ miesiac. Super oferta dla PIELĘGNIARKI w trakcie rejestracji w NMC! Rozmowa z pracodawcą SKYPE i praca od zaraz lub/ w następnych tygodniach. Szukasz pracy jako pielęgniarz/pielęgniarka w Anglii? Planuje zrobić rejestarcję i zdać egzamin z angieskiego IELTS dla pielęgniarek? Zarejestruj się teraz na www.prowork.pl i rozpocznij pracę w Anglii juz teraz, skorzystaj z pełnego wsparcia zaufanego pracodawcy i pomocy w podróży i zamieszkaniu w pobliżu miejsca pracy!

Lokalizacja: Dorchester
Termin rozpoczęcia: lipiec 2019
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: od 10.00 gbp/godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni pre-registred nurse -POMOC pielęgniarki z angielskim do pomocy w/wsparcia pracy pielęgniarskiej. Lokalizacja Glostenbury, hrabstwo Somerset, południowa Anglia. Wymagane doświadczenie pielęgniarskie mile widziane pielęgniarka/ pielęgniarz planujący/a rejestarcję lub w trakcie rejestarcji i przygotowania do egzaminu językowego IELTS do pracy w okresie przejściowym w trakcie oczekiwania na PIN number. Po uzyskaniu rejestracji NMC, zapewniona praca jako pielęgniarka/ RGN nurse. Pracodawca zapewnia zamieszkanie blisko pracy - koszt tylko 325 funtów/ miesiecznie łącznie z rachunkami/ single room
Jak znależć pracę w Anglii? zarejestryj sie www.prowork.pl i aplikuj na inne stanowiska też domy opieki Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.

Wymagania: znajomość angielskiego wykształcenie pielęgniarskie ( na stanowisko pomoc pielęgniarki / absolwent/ka pielęgniarstwa w trakcie procesu rejestracji w brytyjskich izbach lekarskich NMC i przygotowania do IELTS/ egzamin wymagany do uzyskania prawa wykonywania zawodu pielęgniarki w Wielkiej Brytanii. emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE gotowość do podjęcia pracy w Anglii od lipca 2019 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Oferujemy:
Stanowisko: PRE-registred NURSE - POMOC pielęgniarki w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 48 godzin pracy tygodniowo, zmiany 12 godzinne
Wynagrodzenie: 10.00 -12.00 funtów/ godz. brutto
Zamieszkanie: pracodaca zapewnia zamieszkanie koszt 325 funtów/ miesiac / lub do wyboru własne zamieszkanie
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy
Ponadto dostępne na www.prowork.pl inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Wielkiej Brytanii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna:
Jeśli chcesz pracować jako pomoc pielęgniarki, pre-registred nurse, pielęgniarz/ pielęgniarka czy opiekun osoby starszej w Anglii / care assistant zarejestruj się na www.prowork.pl i rozpocznik pracę w UK w branży medycznej. Praca opiekuna - doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej i pomagać innym.
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs