Opiekun praca Anglia Dorchester +zamieszkanie lipiec 2019 Pilnie

Ogłoszenie nr: 2226940, przeglądano: 15 razy.


Dodano: 2019-07-12

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Opiekun praca Anglia Dorchester +zamieszkanie lipiec 2019 Pilnie

Praca dom opieki w Anglii od lipca 2019! Klient ProworkPL, prywatny dom opieki w Dorchester Anglia, zatrudni pilnie opiekuna/ care assistant stawka 8.25 gbp/ godz + weekendy 8.75 gbp/godz. Zamieszkanie pierwszy miesiąc BEZPŁATNIE! Rozmowa z pracodawcą SKYPE i praca od zaraz lub/ w następnych tygodniach. Zarejestruj się teraz na www.prowork.pl i rozpocznik pracę w Anglii juz teraz, skorzystaj z pełnego wsparcia zaufanego pracodawcy i pomocy w podróży i zamieszkaniu w pobliżu miejsca pracy!

Lokalizacja: Dorchester
Termin rozpoczęcia: lipiec 2019
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: od 8.25 funtów/godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni opiekunów do pracy jako care asistant z angielskim i opieki nad osobami starszymi. Lokalizacja Dorchester, hrabstwo Dorset, południowa Anglia.
Nie musisz mieć doświadczenia z opieką, pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na inne stanowiska też domy opieki Londyn i inne miasta . Zatrudnienie i praca UMOWA bezpośrednio pracodawca brytyjski.

Wymagania: angielski empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE gotowość do podjęcia pracyw Anglii na rok/ Umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim nie musisz mieć doświadczenia w opiece!

Oferujemy:
Stanowisko: care assistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36-48 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.25 funtów/ godz. brutto, weekendy 8.75 funtów brutto/godz
Zamieszkanie: pokój jednoosobowy, Twój koszt 360 funtów/miesiac/ lub do wyboru własne zamieszkanie. PIERWSZY Miesiąc zameiszkanie BEZPŁATNIE
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy /sieć domów opieki UK

Ponadto dostępne na www.prowork.pl inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna:
Jeśli chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Anglii/ care assistant czy pielęgniarz/ pielęgniarka zarejestruj się na www.p
11fb8 rowork.pl i podejmij pracę w domach opieki w Anglii jeszcze przed BREXITEM na starych zasadach! Doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej i pomagać innym.
Po otrzymaniu Twojej rekestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs