Pracownik produkcji naprawy form

Dodano: 2019-07-12

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Lokalizacja: cały kraj

Zakres obowiązków:
• Obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych zawiązanych z produkcją i naprawą form
• Zapewnienie ciągłości procesu
• Dbałość o jakość produkowanego i naprawianego wyrobu
• Przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych
• Współpraca z zespołem

Oferujemy:
-bezpłatny dojazd do miejsca pracy tj. Poznań Ławica/Zakrzewo z przystanków takich jak:
Rondo Rataje, AWF, Szylinga, Swoboda,Grodziska
-umowa o pracę tymczasową po okresie próbnym 7dniowym
-dodatki za pracę w nocy oraz premie uznaniowe po przepracowaniu określonej liczby godzin
-stawkę godzinową

Wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Chęć rozwoju i związania się z firmą na dłużej

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie