Team Leader Agencji Celnej

Dodano: 2019-07-12

Region: Dolnośląskie

Miasto: Kąty Wrocławskie

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie

Zakres obowiązków:
• Koordynowanie pracy podległego zespołu, zapewniając płynną realizację zadań powierzonych zespołowi
• Dokonywanie odpraw celnych w procedurach zwykłych i uproszczonych „w miejscu”
• Współpraca z organami celnymi
• Budowanie wizerunku firmy

Oferujemy:
• Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Kartę multisport
• Atrakcyjne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną

Wymagania:
• Wpis na listę agentów celnych
• Minimum 1-rok doświadczenia w sprawach celnych, kierowanie wcześniej małym zespołem będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kategorii B

Słowa kluczowe:

Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie