Pracownik hurtowni - praca na pełny etat lub część (tygodniówki)

Dodano: 2019-09-24

Region: Zachodniopomorskie

Miasto: SZCZECIN

Kategoria: Praca

Lokalizacja: SZCZECIN, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
- Skanowanie produktów
- Obsługa kasy fiskalnej - zapewniamy szkolenie kasjerskie
- Dbałość o dobrą relację z klientem
- Rozliczenie utargu na koniec zmiany i sporządzenie raportu

Oferujemy:
- Praca na 1/1 etat, 1/2 etat - Sam wybierasz!!
- Podpisanie umowy bez wychodzenia z domu
- Proste obowiązki związane z obsługą stanowiska kasjerskiego
- Prace w godzinach porannych oraz popołudniowych
- Atrakcyjna stawka godzinowa 16,50 zł/h (12,35 zł netto)
- Pracę w oparciu o umowę zlecenie
- NIE WYMAGAMY KSIĄŻECZKI SANEPIDOWSKIEJ

TYGODNIÓWKI, TYGODNIÓWKI, TYGODNIÓWKI, TYGODNIÓWKI,
TYLKO U NAS MOŻESZ OTRZYMYWAĆ WYNAGRODZENIE CO PIĄTEK
KONTAKT 790790446
ilość wakatów: 10

W ODPOWIEDZI PROSZĘ ZAŁĄCZYĆ CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231

Wymagania:
- Dyspozycyjności do pracy zmianowej - grafik ustalany jest indywidualnie z kierownikiem kas
- Pełnoletniość
- Zdolność szybkiego uczenia się

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie