Kasjer w Szczecinie

Dodano: 2019-11-08

Region: Zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Szczecin, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
• sprawna i profesjonalna obsługa klientów na stanowiskach kasowych
• prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary oraz rozliczanie utargu
• stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (pełne składki ZUS)
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• wynagrodzenie w formie tygodniówek
• przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
• szkolenie kasjerskie wliczane do czasu pracy
• możliwość zwrotu kosztów wyrobienia książeczki sanepidu
• premie dla osób dyspozycyjnych

Wymagania:
• entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
• dyspozycyjność również do pracy weekendowej
• aktualna książeczka Sanepidu - wymóg konieczny

* PRACA OD ZARAZ! DOWOLNE GODZINY PRACY!

TYGODNIÓWKI-TYGODNIÓWKI-TYGODNIÓWKI-TYGODNIÓWKI

Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.
Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.
Proszę o dołącznie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak
20000 i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231)

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie