Pracownik ds. obsługi łańcucha dostaw

Dodano: 2019-11-09

Region: Wielkopolskie

Miasto: GRODZISK WIELKOPOLSKI

Kategoria: Praca

Lokalizacja: GRODZISK WIELKOPOLSKI, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek towaru;
- nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej;
- kontrola stanów magazynowych;

Oferujemy:
-pracę od zaraz;
-wynagrodzenie godzinowe 19zł/h – 3200zł/mc
-umowę zlecenie;
-możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy na magazynie;
- pracę na I zmianę od poniedziałku do piątku

PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790790446
NAPISZ sms o treści: praca Grodzisk Wlkp.
APLIKUJ: WYŚLIJ CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231

Wymagania:
- aktualna książeczka Sanepid – zwracamy koszt wyrobienia badań po przepracowanym miesiącu pracy – Zachowaj paragon!
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku;
-własny dojazd do Grodziska Wielkopolskiego,

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie