Pracownik działu (słodkie słone )w dniach 25-30.11

Dodano: 2019-11-09

Region: Wielkopolskie

Miasto: POZNAŃ

Kategoria: Praca

Lokalizacja: POZNAŃ, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
• Wykładanie towaru na półki
• Dbanie o porządek a stanowisku pracy

Oferujemy:
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
• Wynagrodzenie, które jest wypłacane w terminie CO TYDZIEŃ
• Elastyczny czas pracy dopasowany indywidualnie dla każdej osoby
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numer 790790446

Informujemy, że w ramach innego projektu prowadzimy także rekrutację na stanowisko: kasjera-sprzedawcy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231

Wymagania:
• Pełnoletność
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub badanie do celów sanitarno- epidemiologicznych
• Pracowitość
• Kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadanie
• Dostępność
• Motywacja do pracy i zaangażowanie

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie