Czynności produkcyjne i magazynowe

Dodano: 2020-02-14

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Lokalizacja: cały kraj

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn

- wykonywanie prac produkcyjnych

- czynności magazynowe

- dbanie o czystość stanowiska

Oferujemy:
Co oferujemy:

- Proste prace magazynowe oraz produkcyjne (Panowie)

- Umowę z ubezpieczeniem

- Atrakcyjną stawkę godzinową 17,86ł brutto

- Możliwość po okresie wstępnym zatrudnienia bezpośrednio przez firmę.

Zapraszamy do przesyłania swojego CV lub telefonicznie pod nr tel 790 790 544 lub osobiście w biurze ul. Towarowa 35, V piętro.

Oferta pracy jest wystawiona przez Agencje Pracy FallWork.

*Oferta Pracy Tymczasowej

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231

Wymagania:
Musisz tylko:

- Być sprawny fizycznie oraz posiadać umiejętności manualne

- Chcieć podjąć pracę od zaraz

- Być dyspozycyjnym w zakresie 3 zmian po 8 godzin

- Pracować od poniedziałku do piątku

- Mieć dojazd do miejsca pracy

Słowa kluczowe:

praca

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie