Oferujemy pracę na produkcji ŚRODA WLKP

Dodano: 2020-02-14

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Lokalizacja: cały kraj

Zakres obowiązków:
- prace przy linii produkcyjnej

- pakowanie wyrobów

- przestrzeganie obowiązujących zasad oraz przepisów BHP

- obsługa etykieciarki

- sprawdzanie jakości produktów po procesie produkcyjnym

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- stawkę - 17,86 zł brutto

- pracę tylko od poniedziałku do piątku

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- odzież ochronną

- wsparcie przyjaznego zespołu

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 544

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

NAPISZ SMS o treści: praca

ZAPRASZAMY DO BIURA: Poznań, ul. Towarowa 35, piętro V.

Godziny otwarcia biura: PN-PT 9:00-17:00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00

- umiejętność pracy w zespole

- brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej

- zdolności manualne

- motywację i chęci do pracy na stanowisku

Słowa kluczowe:

praca

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie