Kierowca Kat B z własnym samochodem

Dodano: 2013-07-23

Region: śląskie

Miasto:

Kategoria: praca

Firma Bizart Martyna Czelna - Wiatr ul. Wałowa 1/6 41-400
Mysłowice

Poszukuje dla swojego partnera pracowników na stanowisko:

KIEROWCA z własnym samochodem

Miejsce pracy: Katowice oraz okolice
Region: Śląskie
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w
szczególności za:

Przewóz osób zgodnie z wymaganiami klienta
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
Prawo jazdy kat. B
Własny samochód 4/5 D ( istotny stan techniczny i wizualny nie
rocznik )
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dyspozycyjność i uczciwość
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty:
Curriculum Vitae
Kwestionariusz Osobowy
Dowód Osobisty
Prawo Jazdy
Ubezpieczenie OC
Aktualne badania psycho-techniczne ( skierowanie po rozmowie
wstępnej)
Oświadczenie o niekaralności

Praca na UMOWĘ ZLECENIE Dodatkowa LUB Stała

W sprawie oferty proszę o kontakt ze Specjalistą HR
Tomasz Dermin od Pn do Nd w godzinach 7 - 18
Więcej informacji otrzymają Państwo podczas rozmowy wstępnej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

dąbrowa górnicza, jaworzno, katowice, kierowca, praca dorywcza, praca stała, ruda śląska, sosnowiec, śląsk, transport, tychy, wynajem samochodu

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Bizart
Tomasz Dermin
690310354

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Moje ogłoszenie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-gratka.info - Kontakt pod adresem e-mail: biuro@e-gratka.info - Realizacja: smart-point.pl

ogloszenia.e-gratka.info us.scutt.eu scutt.eu de.scutt.eu